CAFÉ/BAR

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

CAFÉ/BAR CAFÉ/BAR
Pozývame vás na príjemné posedenie do kaviarne/baru Klubu LÚČ, ktorý je so životom klubu spätý už od jeho vzniku v sedemdesiatych rokoch 20. storočia a v rôznych obmenách a variáciách dopĺňa duchovné zážitky aj o tie chuťové a dáva tak symbolickú bodku za kultúrnym vyžitím.
 
V kaviarni/bare môžete ochutnať výbornú taliansku kávu Lucaffé, uhasiť svoj smäd čapovaným pivom Staropramen, flaškovou Plzničkou, alebo len tak rozjímať pri temnom Leffe. Okrem čapovanej Kofoly Originál si môžete vybrať z početnej rodiny kofoláckych nealkoholických nápojov, slovenských remeselných limonád Manaroots, ale aj lahodné čaje Mistral. Pre detičky máme niekoľko chutí ovocných džúsov Rauch!

Pre milovníkov vína máme pripravenú komplexnú ponuku červených, bielych ale aj ružových akostných odrodových vín od slovenských vinárov (Karpatská Perla, Vinárstvo Doľany, Myslík Winery), z ktorých môžete po "decku" ochutnať a nájsť si medzi nimi svojho favorita. Pre náročnejších zákazníkov a milovníkov „hutnejších“ vín máme aktuálne v ponuke talianske APPASSIMENTO a PRIMAVOCE.
Kto má chuť na niečo ostrejšie určite si vyberie z našej pestrej ponuky kvalitných svetoznámych alebo lokálnych značiek čistých a ovocných destilátov, likérov, brandy či whisiek alebo môže okoštovať aj niečo z našej malej no stále sa rozrastajúcej „rumotéky“ a ocitnúť sa aspoň na chvíľu v ďalekom slnkom večne zaliatom Karibiku, Madagaskare, Mauríciuse alebo až na Filipínach. Veríme, že Vás aspoň jeden z nich oslní ;-)

Na malý hlad a zahryznutie u nás nájdete osvedčené klasiky ako Chrumky, Dru tyčinky, Cyrilove lupienky alebo famóznu Horalku.

Atmosféru klubu a kaviarne dokresľuje výhradne nekomerčná hudobná kulisa, žiadne verklikové a oblbovacie rádiá, a v neposlednom rade aj naša pozorná a milá obsluha.

Kaviareň/bar je otvorený iba v čase konania kultúrnych podujatí, najdlhšie však do štvrtej hodiny rannej. Prosíme Vás preto, aby ste to rešpektovali a nechali nás oddýchnuť - nie sme stroje.

Keďže sme skôr komorný klub, atmosféra býva väčšinou tiež komorná a nebýva zvláštnosťou ale skôr pravidlom, že naši účinkujúci často končia za barom v družných debatách práve s vami, vďaka čomu sa večery premenia na spontánne a neformálne.

Informácie o aktuálnom dianí či zmenách nájdete na našom webe alebo na facebooku Klubu Lúč.

Tešíme se na Vás